O nás
146
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-146,bridge-core-2.2.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default

O nás

OBCHODNÉ PRÍLEŽITOSTI

Prostredníctvom modelu priameho predaja poskytujeme svojim zákazníkom kvalitné výživové produkty a podporujeme ich v dosahovaní svojich výsledkov. Táto podnikateľská príležitosť spočíva v solídnych obchodných schopnostiach a zodpovedných obchodných praktikách pre ľudí, ktorí majú záujem stať sa vlastným šéfom a pracovať buď na plný alebo čiastočný úväzok.

VZDELANÍ A VYŠKOLENÍ PODNIKATELIA

Neustále rozširujeme metódy, ktoré používame na zapojenie a školenie, od online webinárov až po osobné konferencie a semináre, aby sme mohli lepšie rozvíjať svoje zručnosti a preniesť svoje odborné znalosti do príležitostí.

TVOJ PRÍJEM BUDE ZÁVISIEŤ OD TVOJEJ ŠIKOVNOSTI

Ako nezávislý člen budeš môcť pracovať podľa vlastného rozvrhu a hoci aj popri inej práci. Čím šikovnejší však budeš a čím viac času tomu venuješ, tým vyšší bude tvoj príjem.

VŠETKO ŤA NAUČÍME

Ako nezávislý člen budeš mať svojho osobného poradcu, ktorý ťa naučí všetko, čo budeš potrebovať na to, aby si rozbehol svoje podnikanie a postupne zvyšoval svoj príjem. Privyrobiť si je super. Ale vieš, čo je ešte lepšie? Privyrobiť si a vidieť, ako si tým niekomu zmenil život. Ako nezávislý člen budeš mať možnosť zažiť oboje a plniť nielen svoje sny ale aj sny iných.